Witajcie Drodzy Wykopowicze!…

Witajcie Drodzy Wykopowicze!

Znajdzie się tutaj trochę miejsca na muzykę klasyczną? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jesteśmy organizacją non-profit, której przyświeca misja nieodpłatnej promocji kultury muzycznej.
Naszą główną działalnością jest organizacja koncertów muzyki klasycznej. Słyniemy również z cenionych w świecie muzycznym konkursów skrzypcowych takich jak Międzynarodowy Konkurs Młodych Skrzypków im. K. Lipińskiego i H. Wieniawskiego czy Ogólnopolski Konkurs Młodych Skrzypków im.St. Serwaczyńskiego. Przy Towarzystwie funkcjonuje także kameralna Społeczna Szkoła Muzyczna I i II stopnia, otwarta na osoby w każdym wieku, oraz wyjątkowa w swoim rodzaju Szkoła Muzyczna im. P. Harrisa dla Dzieci Niepełnosprawnych.

Obecna sytuacja epidemiczna przyniosła nam ze sobą jedną dobrą rzecz: z małych kameralnych sal Trybunału Koronnego w Lublinie wyszliśmy do większego grona odbiorców i zaczęliśmy transmitować online nasze koncerty na Facebooku! Teraz podejmujemy kolejny krok i wychodzimy z nimi także do Was!

Serdecznie zapraszamy do obserwowania nas!

Ps. W załączniku możecie obejrzeć transmisję naszego ostatniego koncertu, który został zrealizowany w ramach Harmonii Starego Miasta w grudniu zeszłego roku. Już niebawem wstawimy informację o tegorocznych wydarzeniach.

https://fb.watch/2Z0B0fzuaY/

#muzykaklasyczna #gruparatowaniapoziomu #wieniawski #wieniawskilublin #kultura #muzyka #koncerty #lublin #towarzystwomuzyczne #dziendobry